Momentálně k dispozici: 7ks

Tělo saní je červené. Transportní vaky jsou černé se žlutým reflexním pásem. Tažná lanka jsou červená. Tažný pás je černý.Cena nových saní, sestavených bez zvláštních požadavků zákazníka je 8000Kč. Cenu může ovlivnit individuální domluva.

 

V ceně je zahrnuto: kompletně sestavený skelet s transportním vakem, tažný popruh s lanky včetně 2x horolezecké karabiny k tažnému popruhu a 2x na saních. Vše připraveno k okamžitému použití + tištěný návod k obsluze, tipy a způsoby údržby.

 

Transportní vaky jsou zhotoveny z odolného outdoorového materiálu, kryté zátěrem proti vlhkosti, zapínání na zip. Vše určeno do klimaticky náročných podmínek.

 

Půjčovné a vratná kauce: 5000Kč

Půjčení na 1-3 dny: 200 Kč/den

4-7 dnů: 190 Kč/den

8 a více: 150 Kč/den

 

Při každém předání se zdokumentuje stav saní před zapůjčením, tady se počítá s opotřebením částí jako jsou lyžiny, oděrky na skeletu a další drobná opotřebení související s používáním.

Celá kauce při zapůjčení saní je nutná na pokrytí ztráty nebo odcizení. Při znatelném poškození jakékoliv části saní, bude z kauce odečtena skutečná částka, která pokryje opravu. V případě poškozeného nebo zničeného skeletu saní, kdy není možné další užívání saní,propadá taktéž celá záloha.

 

Vždycky se budu snažit domlouvat individuální podmínky, maximálně vyhovět..

Půjčení má ještě jednu "dobrovolnou podmínku" a to, že bych byl rád za jednu # fotku z vaší cesty, kde je patrné, že ji absolvujete se saněmi + stručný popis akce.

Pokud vás bude ještě něco zajímat, rád vám zodpovím! Saně je možné si po domluvě prohlédnout v Brně, v Praze nebo ve Velké Bíteši.